Pořízení vlastního bydlení patří k jednomu z nejzásadnějších životních kroků. Společně se svým týmem realitních specialistů jsme v tomto důležitém životním rozhodnutí pomohli klientům napříč celou republikou, ať už s prodejem či koupí nemovitosti.

Profesionalní fotograf

K prezentaci nemovitosti nepochybně patří kvalitní fotografie. Proto si pro spolupráci vybírám ty nejlepší fotografy, díky jejichž profesionalitě a smyslu pro detail vyniknou všechny krásy a přednosti dané nemovitosti.

Profesionalní fotograf

Home staging

Home staging je při prodeji nemovitosti klíčový a významně ovlivňuje atraktivitu dané nemovitosti. Během home stagingu upravíme interiér tak, aby působil čistě, vzdušně a aby si potencionální zájemci dokázali představit, jak by zde mohli žít právě oni.

Home-staging

Financování

Díky spolupráci se všemi finančními institucemi na trhu jsem schopen zajistit tu nejlepší možnou variantu financování s co nejlepšími podmínkami, které trh nabízí. Samozřejmostí je zajištění hladkého průběhu celého procesu. Společně vaší cestu za vlastním bydlením dotáhneme do úspěšného konce.

Financování

Právní servis

Samozřejmostí je komplexní právní servis související s převodem nemovitosti, přípravou a kontrolou smluv, zajištění energetického štítku, zajištění úschovy finančních prostředků či vyřízení dokumentace na katastru nemovitostí.

Právní servis
Domluvit schůzku